telefon
 1. Profesjonalny zespół specjalistów

  Wyspecjalizowany polskojęzyczny personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaćmy gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Lekarze biorą pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych zabiegów. Służą pomocą i doświadczeniem przy wyborze odpowiednich soczewek renomowanych firm. Zabieg usunięcia zaćmy przeprowadzają w nowoczesnej Klinice w Czechach.

 1. Nowoczesny sprzęt

  Klinika Gemini wyposażona jest w sale operacyjne posiadające najnowocześniejszy sprzęt światowych producentów. Klinika jako pierwsza w Europie rozpoczęła przeprowadzanie laserowe usuwania zaćmy.  Dysponuje największą siecią nowoczesnych laserów do korekcji wad wzroku w Czechach.  Zabieg usunięcia zaćmy w Czechach przeprowadzany jest unikalnym i skutecznym laserem 6D SCHWIND AMARIS 1050.

 1. Najwyższa jakość usług

  Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Pacjentów ceniących sobie najwyższy komfort leczenia. Pomagamy Pacjentom na każdym etapie przygotowania do operacji zaćmy. Oferujemy szeroki wybór soczewek renomowanych firm, kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji leczenia oraz rozliczenie NFZ w ramach dyrektywy transgranicznej. Zapewniamy transport wygodnym busem, opiekę polskojęzycznego personelu, jak i tłumaczenie dokumentacji medycznej. Zabieg usunięcia zaćmy przeprowadzany jest w renomowanej klinice w Czechach pod okiem wyspecjalizowanego polskojęzycznego zespołu medycznego.

zabieg usunięcia zaćmy www.operacjezacmywczechach.pl

Czas działa na Twoją nie korzyść! Nie czekaj w kolejce!

W naszych polskich szpitalach czas oczekiwania na zabieg usunięcia zaćmy może wynieść czasem nawet do kilku lat!

Obawiasz się formalności?  Nic bardziej mylnego. Skontaktuj się z nami już dziś, a za kilka tygodni jakość Twojego życia ulegnie radykalnej zmianie.

Do problemu każdego Pacjenta podchodzimy w indywidualny i kompleksowy sposób. Nie martw się – Sfinansujemy Twój zabieg! W ramach świadczonych usług jako jedni z nielicznych oferujemy zabieg usunięcia zaćmy w oparciu o refundacje ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sfinansujemy Twój zabieg!

W ramach świadczonych usług jako jedni z nielicznych oferujemy zabieg usunięcia zaćmy w oparciu o refundacje ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Pacjentom, którzy podejmą się przeprowadzenia zabiegu usunięcia zaćmy w naszej Klinice oferujemy także usługi dodatkowe:

 • wyjazd na zabieg z osobą towarzyszącą lub opiekunem*

* do indywidualnego ustalenia

Co oferujemy?

 • Szeroką gamę soczewek renomowanych firm,
 • Kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji leczenia,
 • Atrakcyjne i konkurencyjne ceny,
 • Rozliczenie z NFZ w ramach Dyrektywy Transgranicznej,
 • Transport wygodnym busem na miejsce zabiegu i powrót do domu,
 • Profesjonalną opiekę medyczną polskojęzycznego personelu,
 • Kompleksowo przetłumaczoną dokumentacje medyczną.
Więcej

Zarezerwuj termin

Zadbaj z nami o swój stan zdrowia. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.
Zapisz się
Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij