telefon
zabieg usunięcia zaćmy www.operacjezacmywczechach.pl

Nasza firma jako autoryzowany przedstawiciel Kliniki Gemini świadczy usługi w zakresie realizacji kompleksowego leczenia zaćmy w Czechach. Pomagamy naszym Klientom w leczeniu chorób oczu. Zaćma jest schorzeniem oczu, występującym przeważnie u ludzi w starszym wieku. Jednak zdarza się, iż występuje także u ludzi młodych, czy też u małych dzieci. Zaćma może być także wadą wrodzoną. Należy pamiętać, iż zaćmie nie można w żaden sposób zapobiec. Zaćma jest chorobą rozwijającą się kilka miesięcy, a czasem nawet przez wiele lat. Efekt zaćmy zawsze jest ten sam – pogorszenie widzenia w oku, w którym wystąpiła. Jedynym i efektywnym sposobem leczenia jest zabieg usunięcia zaćmy w Czechach.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do Pacjentów ceniących sobie najwyższy komfort leczenia. Pomagamy Pacjentom na każdym etapie przygotowania do operacji zaćmy. Zabieg usunięcia zaćmy przeprowadzane są w renomowanej klinice w Czechach. Zabieg jest refundowany. Przeprowadzany jest w ramach NFZ.

Wyspecjalizowany personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaćmy gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Personel medyczny bierze pełną odpowiedzialność za wysoką jakość realizowanych zabiegów usuwania zaćmy. Wyspecjalizowany zespół wykonując szereg specjalistycznych zabiegów i operacji wniósł ogromny wkład w medycynę. W wielu przypadkach dokonał ,,niewykonalnego” jako pierwszy w Czechach, czy nawet na świecie.

Klinika posiada osiem placówek w Czechach. Klinika wyposażona jest w sale operacyjne posiadające najnowocześniejszy sprzęt światowych producentów. Klinika jako pierwsza w Europie rozpoczęła przeprowadzanie laserowe usuwania zaćmy oraz korekcje wzroku przy pomocy lasera femtosekundowego Victus. Dysponuje największą ilością nowoczesnych laserów do korekcji wad wzroku w Czechach.  Zabieg usunięcia zaćmy w Czechach przeprowadzany jest unikalnym i skutecznym laserem 6D SCHWIND AMARIS 1050.

Nie zwlekaj! Umów się  na zabieg już dziś, a za kilka tygodniu poczujesz znaczną różnicę w jakości obrazu.

 

Certyfikat Klinika Gemini

 

Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdu na zabieg, w tym:

Polskojęzyczną opiekę medyczną

Tłumaczenie dokumentacji medycznej

Transport komfortowym i wygodnym busem

Rozliczenie z NFZ

Zarezerwuj termin

Zadbaj z nami o swój stan zdrowia. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.
Zapisz się

10 powodów dla których warto skorzystać z naszych usług

 1. Wieloletnie doświadczenie

  Wyspecjalizowany personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaćmy gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Klinika Gemini bierze pełną odpowiedzialność za wysoką jakość realizowanych zabiegów usunięcia zaćmy. Operacje wad wzroku metodą LASIK przeprowadza już od ponad 15 lat. Wykonując szereg unikalnych zabiegów i operacji okulistycznych wniosła ogromny wkład w medycynę. W wielu przypadkach dokonała ,,niewykonalnego” jako pierwsza w Czechach, czy nawet na świecie.

 2. Technologie

  Klinika dbając o bezpieczeństwo Pacjenta oraz jakość oferowanych usług używa profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Klinika Gemini jako pierwsza w Czechach zaczęła używać lasera femtosekundowego do operacji usuwania wad wzroku – Crystal Line. Klinika przez nas polecana jest jedną z dziesięciu klinik na świecie i jedyną w Czechach, która posiada unikalny laser 6D Amaris. Laser ten jest najdokładniejszy, a zarazem najszybszy. Laser pozwala na usunięcie wady wzroku. Wykorzystywany jest do operacji wad wzroku oraz do operacji usunięcia zaćmy.

 3. Zakres operacji

  Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wciąż idącemu do przodu postępowi technologicznemu Klinika Gemini jest w stanie operować prawie wszystkie wady wzroku.  Dla współczesnej chirurgii okulistycznej wszystkie wady wzroku są możliwe do zoperowania. W niewielu przypadkach zdarza się tylko sytuacja, że nie będzie można zoperować Pacjenta po wstępnych badaniach.  Dzięki laserom, które oddziałują na oko w delikatny i precyzyjny sposób, możemy operować nawet przy cienkiej rogówce i szerokiej źrenicy. Operacje usunięcia zaćmy są przeprowadzane przy znieczuleniu miejscowym.

 4. Odpowiedzialność

  Zabieg usunięcia zaćmy przeprowadzany jest w renomowanej Klinice Gemini w Czechach. Wyspecjalizowany personel medyczny posiadający wieloletnie doświadczenie w leczeniu zaćmy gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Personel medyczny bierze pełną odpowiedzialność za jakość przeprowadzanych zabiegów usunięcia zaćmy.  Leczenie chorób oczu metodą LASIK przeprowadzane jest w Klinice w Czechach już od ponad 15 lat.

 5. Innowacyjność

  W Klinice w Czechach zabieg przeprowadzają doświadczeni specjaliści, którzy są uznanymi na arenie międzynarodowej innowatorami w chirurgii okulistycznej. Lekarze z Kliniki z Czech jako jedni z  pierwszych przeprowadzili na świecie wiele nowych metod leczenia i technik chirurgicznych w Czechach. Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetowe. Zawsze każdy zabieg jest poprzedzony skrupulatnymi badaniami. Oferujemy innowacyjne rozwiązania w leczeniu zaćmy. Zapewniamy obsługę doświadczonego personelu medycznego oraz nowoczesny sprzęt.

 6. Racjonalność

  Dbając o Państwa bezpieczeństwo i jakość usług przeprowadzamy badania przedoperacyjne. Badania przedoperacyjne, jak i sama operacja odbywa się w ciągu jednego dnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi pacjenci mogą zaoszczędzić swój cenny czas. Przed przystąpieniem do zabiegu najczęściej wystarczy jedna kontrola przedoperacyjna. Kontrola pooperacyjna ma miejsce między 3, a 7 dniem po zabiegu usunięcia zaćmy. Operacje usunięcia zaćmy oraz badania wykonujemy również w weekendy i w godzinach popołudniowych.

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij