telefon

O Operacji

Zaćma jest popularną i niestety postępującą chorobą oczu, dotykającą przede wszystkim osoby starsze. Jedyną, skuteczną metodą leczenia katarakty jest zdecydowanie się na zabieg. Operacja zaćmy polega na usunięciu zmętniałej soczewki w oku i zastąpieniu jej sztuczną soczewką wewnątrzgałkową.

Leczenie zaćmy dojazd z Radomska

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem popularnej Kliniki Gemini, zlokalizowanej w Czechach. zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów usunięcia zaćmy w Republice Czeskiej. Zatrudniamy doświadczony i profesjonalny zespół pracowników medycznych, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Zachęcamy do skorzystania z usług osoby z Radomska i okolic.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Klinika Gemini uważana jest za jedną z popularniejszych placówek, zajmujących się leczeniem zaćmy. To właśnie w niej wykonano pionierskie zabiegi usuwania katarakty oraz korekcji wad wzroku przy użyciu innowacyjnego lasera femtosekundowego Victus. Obecnie w Czechach zlokalizowanych jest aż 8 tych placówek.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Wykonujemy operacje zaćmy przy wykorzystaniu specjalnego i unikatowego lasera 6D SCHWIND AMARIS 1050. Zabieg trwa zaledwie od 15-20 minut i jest przeprowadzany w trybie ambulatoryjnym. Pacjent po krótkiej obserwacji może iść do domu.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Radomska, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy Radomsko, operacja zaćmy cena Radomsko, operacja zaćmy Radomsko, usuwanie zaćmy Radomsko, zabieg zaćmy Radomsko

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij