telefon

O Operacji

Jedyną uznaną, skuteczną oraz w pełni bezpieczną metodą leczenia zaćmy jest chirurgiczny zabieg, polegający na usunięciu zmętniałej soczewki w oku i zastąpienia jej sztuczną soczewką wewnątrzgałkową, zapewniającą świetne widzenie. Operacja jest bezbolesna, trwa mniej więcej do 20 minut.

Leczenie zaćmy dojazd z Bełchatowa

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych zabiegów usuwania katarakty w Czechach. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Kliniki Gemini. Zatrudniamy wyspecjalizowany personel medyczny, który ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu, między innymi operacji zaćmy. Ofertę tę kierujemy do mieszkańców Bełchatowa i najbliższych okolic tego miasta.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Klinika Gemini posiada w Czechach aż 8 specjalistycznych placówek, w których znajduje się wysokojakościowy sprzęt światowych producentów. Warto wspomnieć, że to właśnie w tej klinice po raz pierwszy w Europie przeprowadzono skuteczne zabiegi usunięcia zaćmy oraz korekcji wad wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu, lasera femtosekundowego Victus.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Jeśli zależy Ci na skutecznym oraz bezbolesnym usunięciu uciążliwej zaćmy, zachęcamy do umawiania wizyt konsultacyjnych. Podczas operacji wykorzystujemy laser nowej generacji: 6D SCHWIND AMARIS 1050.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Bełchatowa, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy Bełchatów, operacja zaćmy cena Bełchatów, operacja zaćmy Bełchatów, usuwanie zaćmy Bełchatów, zabieg zaćmy Bełchatów

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij