telefon

Jest to wysokiej jakości hydrofobowa wewnątrzgałkowa soczewka jednoogniskowa. Gwarantuje lepsze widzenie i postrzeganie detali. Jej asferyczna budowa pozwala uzyskać lepszy kontrast widzenia w czasie gorszego oświetlenia (zmierzch, mgła). Gwarantuje zatem wysoką jakość widzenia zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym. Jest to bardzo istotne np. podczas prowadzenia samochodu. Soczewka zawiera filtr UV oraz dodatkowo filtr niebieskiego światła, który sprawuje funkcję ochronną siatkówki oka.

Jest to multifokalna soczewka wewnątrzgałkowa. Gwarantuje ona wysoką jakość widzenia podczas patrzenia w dal np. podczas spaceru oraz z bliska np.czytanie książki. Soczewka dwuogniskowa asferyczna umożliwia prowadzenie normalnego trybu życia bez okularów. Jednak postrzeganie na średnią odległość np. obraz monitora wymaga okularów, bez nich obraz nie jest wystarczająco ostry. Soczewka zawiera filtr UV oraz filtr światła niebieskiego, który chroni siatkówkę oka. Asferyczna budowa soczewki skutecznie poprawia ostrość widzenia wieczorami.

Jest to multifokalna soczewka wewnątrzgałkowa trójogniskowa umożliwia życie bez okularów. Przyczynia się do odzyskania wysokiej jakości widzenia. Umożliwia uzyskanie wyższej jakości widzenia oddalonych obiektów, do komputera, czytania, czy też do jazdy samochodem. Obecnie najlepszy dostępny rodzaj soczewki na świecie. Soczewka zawiera filtr UV oraz filtr światła niebieskiego, który chroni siatkówkę przed jego negatywnym wpływem. Asferyczna optyka soczewki dodatkowo umożliwia dobre widzenie zarówno w dzień jak i w nocy. Daje to zwiększone poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. Soczewka ta zalecana jest także pracującym zawodowo przy komputerze pacjentom.

Jest to podstawowa wersja miękkiej sferycznej soczewki wewnątrzgałkowej jednoogniskowej. Implantacja soczewki jednoogniskowej sferycznej w czasie zabiegu likwidacji zaćmy polepsza ostrość widzenia, jak i jakość widzianego obrazu. Soczewka jednoogniskowa sferyczna zapewnia ustalone ognisko zazwyczaj do widzenia oddalonych obiektów. Poprzez to pacjenci, którzy podjęli się zabiegu usunięcia zaćmy, mogą widzieć znacznie wyraźniej z dużej odległości. Jednak do czytania z bliskiej odległości potrzebne są okulary. Soczewka zawiera filtr UV.

Zarezerwuj termin

Zadbaj z nami o swój stan zdrowia. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.
Zapisz się
Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij