telefon

O Operacji

Operacja zaćmy jest zabiegiem bezbolesnym oraz szybkim, gdyż trwa mniej więcej 15-20 minut. Pacjent jest znieczulany specjalnymi kroplami. Leczenie katarakty polega na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu w jej miejsce określonej, sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej.

Leczenie zaćmy dojazd z Bytom

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem nowoczesnej kliniki zlokalizowanej w Czechach – Gemini. Zatrudniamy wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny, który świadczy usługi na wysokim poziomie. Usuwanie zaćmy odbywa się w Czechach w ramach kontraktu NFZ. Ofertę tę kierujemy do mieszkańców Bytomia i okolic.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Klinika Gemini liczy aż 8 placówek i jako pierwsza w Europie przeprowadziła zabieg usuwania katarakty przy wykorzystaniu innowacyjnego lasera femtosekundowego Victus. Co więcej, dysponuje też największą liczbą laserów, służących do korekcji wad wzroku.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Dysponujemy sporą liczbą różnych, sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Dzięki czemu każdy pacjent otrzyma odpowiednią dla siebie soczewkę.

 

 

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Bytom, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy bytom, operacja zaćmy cena bytom, operacja zaćmy bytom, usuwanie zaćmy bytom, zabieg zaćmy bytom

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij