telefon

O Operacji

Operacja zaćmy jest zabiegiem bezbolesnym, polega na usunięciu zmętniałej soczewki oka i wszczepieniu w jej miejsce sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Zabieg przeprowadzany jest w sposób ambulatoryjny, po skończonej operacji, pacjent udaje się do domu. Do znieczulania używa się specjalistycznych kropli.

Leczenie zaćmy dojazd z Lublinca

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Kliniki Gemini i przeprowadzamy zabiegi usunięcia zaćmy w Czechach. Operacja ta jest refundowana, czyli wykonywana w ramach kontraktu z NFZ. Ofertę kierujemy do mieszkańców Lublińca i okolic.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Klinika zaćmy Gemini ma aż 8 placówek w Czechach, świadczących usługi na bardzo wysokim poziomie. Jako pierwsza tego typu placówka w Europie zaczęła wykonywać laserową operację zaćmy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, czyli lasera femtosekundowego Victus.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Szukając bezpiecznego i sprawdzonego miejsca na leczenie zaćmy, serdecznie polecamy naszą firmę. Usunięcie katarakty odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnego lasera – 6D SCHWIND AMARIS 1050.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Lublinca, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy lubliniec, operacja zaćmy cena lubliniec, operacja zaćmy lubliniec, usuwanie zaćmy lubliniec, zabieg zaćmy lubliniec

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij