telefon

O Operacji

Operacja zaćmy jest jednym z najpowszechniejszych zabiegów wykonywanych obecnie na świecie. Polega na usunięciu dotkniętej zmętnieniem soczewki w oku i wszczepieniu w jej miejsce sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, pacjent znieczulany jest specjalnymi kroplami.

Leczenie zaćmy dojazd z Kłobuck

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem Kliniki Gemini zlokalizowanej w Czechach, gdzie przeprowadzamy od wielu lat zabiegi usunięcia zaćmy. Leczenie katarakty jest refundowane przez NFZ. Ofertę kierujemy do mieszkańców Kłobucka i najbliższych okolic tej miejscowości.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Klinika Gemini, specjalizująca się w szybkim i bezbolesnym usunięciu zaćmy, ma aż 8 wyspecjalizowanych placówek zlokalizowanych w całych Czechach. Jako pierwsza klinika w Europie zaczęła przeprowadzać operacje zaćmy, wykorzystując do tego nowoczesny laser femtosekundowy Victus.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Zatrudniamy doświadczony i przeszkolony personel, który od wielu lat zajmuje się wykonywaniem sprawdzonych zabiegów zaćmy. Dysponujemy szeroką gamą sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Kłobuck, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy Kłobuck, operacja zaćmy cena Kłobuck, operacja zaćmy Kłobuck, usuwanie zaćmy Kłobuck, zabieg zaćmy Kłobuck

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij