telefon

O Operacji

Zaćma jest postępującą chorobą, która dotyka przede wszystkim osoby starsze, choć może również dotyczyć dzieci. Aby skutecznie się jej pozbyć i przywrócić wzrok, należy przeprowadzić operację zaćmy. Polega ona na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu w jej miejsce sztucznej, wewnątrzgałkowej soczewki.

Leczenie zaćmy dojazd z całego Śląska

Nasza firma jako autoryzowany przedstawiciel Kliniki Gemini zajmuje się wykonywaniem operacji zaćmy na NFZ. Dzięki temu nasi pacjenci nie muszą opłacać zabiegu, wystarczy, że skorzystają z refundacji. Operację przeprowadzamy na terenie Czech. Zachęcamy do umówienia się na konsultację mieszkańców Śląska.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Nowoczesna klinika zaćmy, jaką jest Gemini, posiada aż 8 placówek, które zlokalizowane są na terenie całych Czech. Co więcej, firma dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz dobrze wyposażonymi salami do wykonywania zabiegów usuwania katarakty. Klinika jako pierwsza w Europie zajęła się operowaniem zaćmy przy pomocy lasera femtosekundowego Victus.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić operację szybko, skutecznie i bez powikłań. Zatrudniamy fachowych specjalistów, okulistów i pracowników medycznych,dysponujemy sprzętem nowej generacji, laserem 6D SCHWIND AMARIS 1050.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z całego śląska, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy śląsk, operacja zaćmy cena śląsk, operacja zaćmy śląsk, usuwanie zaćmy śląsk, zabieg zaćmy śląsk

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij