telefon

O Operacji

Operacja usunięcia zaćmy jest przeprowadzana ambulatoryjnie. Oznacza to, że pacjent po zabiegu może udać się do domu. Leczenie katarakty jest bezbolesne, zabieg trwa mniej więcej od 15 do 20 minut. Polega on na usunięciu zmętniałej soczewki oraz implantacji w jej miejsce sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej.

Leczenie zaćmy dojazd z Piekary Śląskie

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czeskiej Kliniki Gemini. Przeprowadzamy rzetelne, skuteczne i refundowane przez NFZ operacje zaćmy na terenie Czech. Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem, którzy od wielu lat zajmują się wykonywaniem tego typu zabiegów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Piekar Śląskich i okolic.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Decydując się na zabieg usuwania uciążliwej katarakty z oczu, warto postawić na Klinikę Gemini. Co ciekawe, w placówce tej po raz pierwszy w Europie przeprowadzono laserowe usuwanie zaćmy i korekcję wad wzroku przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, lasera femtosekundowego Victus.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Zabieg usuwania zaćmy w Czechach jest wykonywany przy użyciu nowoczesnego sprzętu, lasera 6D SCHWIND AMARIS 1050. Gwarantujemy wysoką jakość usług, a także prawidłowe widzenie tuż po krótkim okresie rekonwalescencji.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Piekary Śląskie, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy Piekary Śląskie, operacja zaćmy cena Piekary Śląskie, operacja zaćmy Piekary Śląskie, usuwanie zaćmy Piekary Śląskie, zabieg zaćmy Piekary Śląskie

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij