telefon

O Operacji

Operacja zaćmy jest całkowicie bezbolesna, ponieważ pacjent otrzymuje nieinwazyjne znieczulenie pod postacią specjalistycznych kropli. Zabieg polega na usunięciu postępującego zmętnienia soczewki i implantacji sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Przeprowadzany on jest w warunkach ambulatoryjnych, pacjent może w tym samym dniu udać się do domu.

Leczenie zaćmy dojazd z Wielunia

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem czeskiej Kliniki Gemini. Zabiegi usuwania katarakty wykonujemy na terenie Republiki Czeskiej. Ofertę tę kierujemy do mieszkańców Wielunia oraz najbliższych okolic tego miasta. Gwarantujemy wysoką jakość przeprowadzenia usług oraz świetne widzenie po krótkim okresie rekonwalescencji.

Sprawdź Cennik


Klinika zaćmy

Nowoczesna Klinika Gemini ma aż 8 placówek, które zlokalizowane są na terenie całej Republiki Czeskiej. Co więcej, każda z nich dysponuje dobrze wyposażonymi salami oraz nowoczesnym, wysokojakościowym sprzętem.

Sprawdzony zabieg zaćmy

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, którzy zajmują się przeprowadzaniem sprawdzonych zabiegów usunięcia zaćmy. Oferujemy szeroki wybór różnych soczewek wewnątrzgałkowych najwyższej jakości.

Sprawdź Informacje dla Pacjenta

My dowozimy na miejsce z Wielunia, każdego pacjenta oraz oferujemy drogę powrotną.

Tagi podstrony: leczenie zaćmy Wieluń, operacja zaćmy cena Wieluń, operacja zaćmy Wieluń, usuwanie zaćmy Wieluń, zabieg zaćmy Wieluń

Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij