telefon
Zabieg usuwania zaćmy

Przed wyjazdem

Zabieg usunięcia zaćmy sprawi, że będziesz mógł prowadzić taki tryb życia, jaki prowadziłeś przed chorobą. Nie musisz się obawiać. Dzień wyjazdu będzie dla Ciebie początkiem zmiany życia na lepsze. Nowoczesne metody stosowane w operacyjnym leczeniu zaćmy sprawiają, że zabieg jest bezbolesny.

Zabieg zaćmy jest bardzo krótki trwa tylko zaledwie 15- 20 minut. Po tym krótkim zabiegu usunięcia zaćmy wszystko będzie jak dawniej. Zabieg usuwania zaćmy wymaga także zastosowania znieczulenia miejscowego. Zatem będziesz świadomy tego, co dzieje się na sali operacyjnej.

Stosowana obecnie metoda charakteryzuje się również szybką rehabilitacją, którą przejdziesz w zaciszu własnego domu. Już po 6 tygodniach od zabiegu wrócisz do normalnego życia i szybko zapomnisz o zaćmie.

   

Pamiętaj!

  •  Poinformuj Nas o wszelkich ewentualnych przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu (przebyte operacje, ogólny stan zdrowia, inne choroby oczu, nadciśnienie, cukrzyca i inne choroby)
  • Umów się do swojego okulisty w Polsce na wizytę kontrolną (wizyta kontrolna do 5 dni po zabiegu usunięcia zaćmy)
  •  Nie spożywaj ciężkostrawnych posiłków oraz napojów alkoholowych
  •  Leki, które pacjent stosuje regularnie należy zażyć również w dniu operacji, chyba, że lekarz zaleci inaczej.
Operacje zaćmy w Czechach informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij